Projekt „Bývanie pod lesom“ úspešne ukončený !

Všetkých 16 domov predaných!

RODINNÉ DOMY sa nachádzajú v obci Moravany nad Váhom, na pravej strane rieky Váh v smere na Trenčín. Do centra Piešťan je to autom len 5 minút. Pešou chôdzou ste za 15 minút uprostred krásneho kúpeľného parku, kde si môžete oddýchnuť, načerpať novú životnú energiu, či si aj s deťmi zájsť prezrieť známe kúpeľné jazierka.

ZÁKAZNÍKOM PONÚKAME výber z niekoľkých dvojpodlažných rodinných domoch s úžitkovou plochou 150 m2 na pozemkoch s rozlohou 336 m2 - 497 m2. Každý z domov je napojený na novovybudované siete.

OKOLIE DOMU je kompletne dokončené s príjazdovými cestami, chodníkmi, osvetlením, oplotením. Ž iadne polovičné riešenia, žiadny prach a hluk. Bonusom je dokončené ihrisko pre najmenších, ktoré je vybudované v okrajovej časti lokality, chránené od cesty a nevítaných návštevníkov. Stačí sa teda len nasťahovať.

NOVOPOSTAVENÉ DOMY SA NACHÁDZAJÚ LEN 3 KM OD CENTRA PIEŠŤAN.

TRÁVENIE VOĽNÉHO ČASU: v neďalekom kúpeľnom parku, lákadlom je len 1 km vzdialené golfové ihrisko. Rajom pre rybárov je blízke jazero Striebornica, pre iných lesy plné húb. A čo nenájdete v blízkom okolí, ponúkne Vám kúpeľné mesto Piešťany.